Asansör Revizyon

Asansör tıpkı diğer makineler gibi zamanla ömürlerini tamamlarlar. Zamanla yıpranmışkırmızı etiket tehlike arz eden asansörler görsel açıdan rahatsız edici ve de güvenlik açısından tehlikelidirler. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm malzeme kalitesini korumak binaların değerini kaybetmesi engellemek ve önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.

Asansör revizyon yapımının avantajlarını sıralayabiliriz.

 • Güvenliğin arttırılması sayesinde çok güvenli bir asansör sağlanmış olur.
 • Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur
 • ​Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

 • Vega Asansör Biz

  Hakkımızda

  Türkiye istanbul avrupa normlarında uygun fiyatlara kaliteli asansör satış , bakım , onarım , revizyon , montaj , arıza , vb. hizmetleri yürütmekteyiz.Müşterimizin asansörü kullanım amacına göre en uygun ve en kaliteli asansörün temini için gerekli yol ve yöntem gösterilerek gerekli bilgiyi vermekteyiz.

  Misyonumuz

  Vega asansör hiçbir zaman kâğrı müştreri memnuniyetinin önüne geçirmez en büyük misyonumuzdur. Siz değirli müşterilerize en güzel kaliteyi vermek , en hızlı şekilte projeyi tamamlamak misyonumuzdur.

  Vizyonumuz

  Kısa Vadedeki Vizyonumuz istanbul avrupayı kapsayan çalışmalarımızla işini seven dinamik ve güçlü , 0 iş kazası ve 0 şikayet politikasıyla bu asansör sektöründe jenerik marka vega olmak vizyonumuzdur.