Avcılar asansör firması

Avcılar asansör montaj - bakım , arıza revizyonAsansör resvizyon

Asansör Revizyon

Asansör tıpkı diğer makineler gibi zamanla ömürlerini tamamlarlar. Zamanla yıpranmış kırmızı etiket tehlike arz eden asansörler görsel açıdan rahatsız edici ve de güvenlik açısından tehlikelidirler. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm malzeme kalitesini korumak binaların değerini kaybetmesi engellemek ve önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.

Asansör montaj

Asansör Montaj

Vega asansör montaj hizmetleri sektöründe söz sahibi bir firmadır. Müşterilerimizin sabitleşmiş olan güveni, satış sonrası hizmetlere garanti vererek tamamlar. Vega asnasör serviz & montaj ekibi ile ilgili çalışmalarını talep edilen isteklere göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye en uygun şekilde tamamlar.

Asansör bakım

Asansör Periyodik Bakım

Asansör istediğiniz kadar iyi ve sağlam olursa olsun ancak bakım yapılmadığı süreçte güvenli ve verimli olmaz. Asansör bakımı ; çalışan tüm elektrik elektronik ve mekanik aksamların sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlamasının ve yanı sıra konusunda yetkin ve gerekli yasal yetki belgeye sahip firmalar tarafından yapılması gereken yasal bir zorunluluktur.

Vega Asansör Biz

Hakkımızda

Türkiye istanbul avrupa normlarında uygun fiyatlara kaliteli asansör satış , bakım , onarım , revizyon , montaj , arıza , vb. hizmetleri yürütmekteyiz.Müşterimizin asansörü kullanım amacına göre en uygun ve en kaliteli asansörün temini için gerekli yol ve yöntem gösterilerek gerekli bilgiyi vermekteyiz.

Misyonumuz

Vega asansör hiçbir zaman kâğrı müştreri memnuniyetinin önüne geçirmez en büyük misyonumuzdur. Siz değirli müşterilerize en güzel kaliteyi vermek , en hızlı şekilte projeyi tamamlamak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Kısa Vadedeki Vizyonumuz istanbul avrupayı kapsayan çalışmalarımızla işini seven dinamik ve güçlü , 0 iş kazası ve 0 şikayet politikasıyla bu asansör sektöründe jenerik marka vega olmak vizyonumuzdur.